کیوسک پرینتر حرارتی

کیوسک پرینتر حرارتی بیکسلون (1)

کیوسک پرینتر چیست ؟

کیوسک پرینتر از دسته پرینترهای حرارتی و از نوع صنعتی با ابعاد کوچکتر و به حالت مکانیزم ، مناسب کیوسک طراحی شده است . که قابلیت چاپ برروی کاغذهای حرارتی و همچنین لیبل های حرارتی و لیبل های بلک مارک را دارا هستند .

کیوسک پرینتر شرکت سما رایان صنعت قابلیت نصب در حالت عمودی و حالت افقی و لود کاغذ با هر قطر دلخواه ( به علت نبود محفظه کاغذ ) و ورودی کاغذ از دوجهت باعث سهولت در استفاده در کیوسک میشود .

کاربرد اصلی پرینترهای کیوسک نصب در کیوسک های نوبت دهی و صدور بلیط و ... بوده و با توجه کیفیت بالای ساخت مدت های طولانی قابل استفاده میباشد.

ارتباط با  Wosa (XFS )  و SDK ها از قابلیت کیوسک پرینترها بوده که بدون نیاز به درایور به نرم افزار های متصل شده و عملیات پرینت انجام شود و همچنین با توجه به سنسور های موجود برروی دستگاه بتوان در لحظه از وضعیت دستگاه اطلاعاتی بدست آورد - از جمله اتمام کاغذ - گیر کردن کاغذ و بازبودن فک و ....

کیوسک پرینترهای سما رایان صنعت قابلیت تنظیم با عرض چاپ در  ابعاد مختلف کاغذ  را دارند .

انواع درگاه های ارتباطی در کیوسک پرینتر :

پورت های ارتباطی متداول در موبایل پرینتر های همراه عبارتنداز: از طریق پورت ‌سریال (RS232)، پورت  (USB)  .

وضوح چاپ - عرض چاپ - سرعت چاپ و سازگاری با سیستم عامل ها (ویندوز - مک - لینوکس - اندروید و iOS ) و Wosa  - XFS  درایور ها  از جمله نکاتی هستند که هنگام خرید کیوسک پرینتر باید به آن ها توجه شود.